O firmie

 

ELZAT Sp.z.o.o. to firma elektryczna świadcząca profesjonalne usługi z zakresu: 

  • budowy, modernizacji i remontów sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia,

  • budowy, modernizacji i remontów wszelkich instalacji elektrycznych,

  • remontów i serwisu maszyn oraz urządzeń elektrycznych,

  • utrzymania ruchu sieci elektroenergetycznych, instalacji oraz maszyn i urządzeń elektrycznych w zakładach przemysłowych,

  • budownictwa przemysłowego i remontów budowlanych.

 

W trosce o wysoki poziom świadczonych usług, wdrożyliśmy system zarządzania jakością według normy ISO 9001: 2015. Doświadczenie, wiedza i wysokie kwalifikacje naszych pracowników, w połączeniu z otwartością na nowoczesne rozwiązania organizacyjne, techniczne i technologiczne, stały się podstawą sukcesów ELZAT. 

Początki firmy wiążą się z powstaniem Państwowej Fabryki Związków Azotowych w Mościcach pod Tarnowem, której uroczyste otwarcie nastąpiło w styczniu 1930 roku. Po zniszczeniach wojennych fabryka została w roku 1948 odbudowana i ponownie uruchomiona, a od 1950 roku działała pod nazwą Zakłady Azotowe w Tarnowie. W roku 1994 Wydział Elektryczny Zakładów Azotowych został przekształcony w spółkę prawa handlowego, która funkcjonuje pod nazwą ELZAT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od lipca 2011 roku 100% udziałów w spółce ELZAT posiada ZPRE „Jedlicze” Sp. z o.o. dołączając tym samym do grupy kapitałowej Voltex S.A.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na sugestie, które pomogą nam lepiej spełnić oczekiwania i skuteczniej dopasować się do potrzeb obecnych i przyszłych klientów. 

Zapoznaj się z aktualną ofertą firmy

Zobacz nasze referencje