O firmie

 

Szanowni Państwo!

Jeżeli nie znacie naszej Firmy, a Wasze przedsiębiorstwo ma jakikolwiek problem z wewnętrzną siecią elektroenergetyczną, transformatorem, instalacją lub napędem elektrycznym, to warto poświęcić chwilę na przejrzenie tej strony. Jeżeli już się znamy, to zapraszamy serdecznie do odświeżenia informacji o naszej ofercie i osiągnięciach.

Początki historii naszej Firmy wiążą się z powstaniem Państwowej Fabryki Związków Azotowych w Mościcach pod Tarnowem, której uroczyste otwarcie nastąpiło w styczniu 1930 roku. Po zniszczeniach wojennych fabryka została w roku 1948 odbudowana i ponownie uruchomiona, a od 1950 roku działała pod nazwą Zakłady Azotowe w Tarnowie.

W roku 1994 Wydział Elektryczny Zakładów Azotowych został przekształcony w spółkę prawa handlowego, która funkcjonuje pod nazwą ELZAT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od lipca 2011 roku 100% udziałów w spółce ELZAT posiada ZPRE „Jedlicze” Sp. z o.o. dołączając tym samym do grupy kapitałowej Voltex S.A.

Obecnie jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem świadczącym profesjonalne usługi z zakresu:

  • budowy, modernizacji i remontów sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia,
  • budowy, modernizacji i remontów wszelkich instalacji elektrycznych,
  • remontów i serwisu maszyn oraz urządzeń elektrycznych,
  • utrzymania ruchu sieci elektroenergetycznych, instalacji oraz maszyn i urządzeń elektrycznych w zakładach przemysłowych.

Mając na uwadze interes klientów, w trosce o wysoki poziom świadczonych usług, wdrożyliśmy system zarządzania jakością według normy ISO 9001: 2015.

Efektywny i ciągle rozwijany system zarządzania, doświadczenie, wysokie kwalifikacje zawodowe i wiedza naszych pracowników, a jednocześnie otwartość na nowoczesne rozwiązania organizacyjne, techniczne i technologiczne, stanowią bazę naszych sukcesów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będziemy też wdzięczni za każdą sugestię, która pozwoli nam lepiej spełnić oczekiwania i skuteczniej dopasować się do potrzeb obecnych i przyszłych partnerów.